مربی پرسپولیس در قدیمی ترین باشگاه غرب

باشگاه هما در مراسمی که با حضور هادی ساعی و کریم باقری انجام شد از مدال آوران و قهرمانان خود تقدیر کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در این مراسم البته قدیمی های هما نیز حضور داشتند؛ حمید علیدوستی، هادی نراقی، خورشیدی، محمد توانایی، علیرضا عزیزی و هوشنگ نصری …

علیرضا بابایی مدیر عامل باشگاه هما که در ماه های اخیر تلاش های گسترده ای برای احیای دوباره این باشگاه قدیمی در غرب تهران داشته است، در حاشیه این مراسم گفت: « خوشحال و خرسندم بعد از خانم دکتر شرفبافی، مدیر عامل هما که الحق از ورزش هما حمایت کرد اکنون کسی به ایران ایر آمده که خود هم ورزشکار است و هم روحیه ای ورزشی و پهلوانی دارد و هم ادامه حمایت های ورزشی را در هما با حضور کاپیتان زنگنه شاهد خواهیم بود و روزهای خوبی برای ورزش هما با دیدگاه های ایشان پیش بینی می کنم.»

هادی ساعی و کریم باقری که به شدت مورد تشویق حضار قرار گرفته بودند در اهداء جوایز به مدیر عامل کمک کردند و از طرح زیبای محیط زیستی مجتمع فرهنگی ورزشی هما نیز رونمایی شد. هادی ساعی بخشی از موفقیت های ورزشی خود را مرهون و مدیون باشگاه ورزش کار ساز هما عنوان کرد و نقش این باشگاه را در ورزش مملکت غیر قابل انکار خواند. کریم باقری، مربی پرسپولیس که به شدت مورد توجه فوتبال دوستان قرار گرفته بود از صحبت های مدیر باشگاه و مدیر عامل هما استقبال و ابراز امیدواری کرد تا هما به دوران اوجش بازگردد. اجرای این برنامه بر عهده عباس قانع گزارشگر پرسروصدای این روزهای فوتبال ایران بود.

منبع : ورزش3