آنتوان گریزمان آبی و اناری پوش شد

خرید جدید بارسلونا امشب با حضور در فروشگاه رسمی این باشگاه در نوکمپ، برای اولین بار با پیراهن آبی و اناری مقابل عکاسان و دوربین های تلویزیونی قرار گرفت.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از کش و قوس های فراوان، بارسا روز گذشته اعلام کرد که با استفاده از بند 120 میلیون یورویی موجود در قرارداد گریزمان، او را از اتلتیکو مادرید به خدمت گرفته است؛ هرچند باشگاه مادریدی به دلیل انجام مذاکرات در ماه های گذشته، خواهان دریافت مبلغ بیشتری از این انتقال شده است و اعلام کرده که در این مورد دست به اقدام قانونی خواهد زد.

با این وجود، گریزمان امشب در نوکمپ حاضر شد تا اولین عکس هایش را با پیراهن بارسا بگیرد. او در صحبت هایی کوتاه گفت:” من بسیار خوشحالم؛ با اشتیاق زیاد و هیجان بسیار برای کار با این تیم. من اکنون چالش جدیدی در پیش دارم، اهداف جدید و امیدوارم بتوانم آن را به بهترین شکل انجام بدهم. هدف من قهرمانی در همه جام هاست؛ جام حذفی، لیگ و چمپیونزلیگ.”

او همچنین در ویدئویی خطاب به هواداران بارسا به زبان کاتالانی گفت:” سلام بارسایی ها! من اینجا هستم. زنده باد بارسا!”

گریزمان همچنین تایید کرد که برای پیوستن به بارسا، با ستاره های فرانسوی این تیم صحبت کرد:” من با ساموئل اومتیتی و عثمان دمبله صحبت کردم. آنها دوستان من هستند و من می خواهم در کنار آنها لحظات شادی داشته باشم. می خواستم به اینجا بیایم و خانواده ام نیز همراه من آمده اند. گاهی اوقات باید چنین تصمیماتی گرفت.

بازی در کنار مسی؟ بازی در کنار او لذت بخش است. بی صبرانه منتظرم تا هر روز در کنار او بازی و تمرین کنم. بارسا باشگاه بزرگی است و من می خواهم با هم تیمی هایم و برای مربی کار کنم. امیدوارم بتوانم در داخل و خارج زمین باعث لذت بردن تیم شوم.”

منبع : ورزش3